Відділення довузівської підготовки в Рівненському інституті Київського університету права НАН України оголошує набір слухачів на підготовчі курси 2011 – 2012 навчального року!

12 Серпня, 2011

Метою діяльності відділення є забезпечення умов якісної підготовки до проходження зовнішнього незалежного тестування, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти для вступу у вищі навчальні заклади шляхом ґрунтовного вивчення навчальних дисциплін.
   Слухачі відділення вивчають дисципліни за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з яких проводиться конкурс сертифікатів, поглиблюючи свої знання та адаптуючись до навчання в інститутських умовах.
Окрім цього, діяльність відділення зорієнтована на якісний вибір обдарованої молоді для їх подальшого залучення до навчання у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України.

Прийом документів з 5 вересня. Початок занять з 1 листопада.

Заняття проводяться в центрі міста, що є дуже зручним для слухачів.

Для вступу необхідно подати:

•    заяву на ім’я ректора;
•    договір про навчання (укладається в інституті);
•    дві фотокартки (3х4 см);
•    ксерокопії паспорта (с. 1, 2, 11) або свідоцтва про народження вступника;
•    ксерокопія паспорта одного з батьків;
•    довідка зі школи.

Оригінал паспорта (свідоцтва про народження) вступника подаються ним особисто.