Відкрилася виставка рівненського художника Ігоря Павлюка “Емоції vs Рефлексії”

23 Квітня, 2024

18 квітня 2024 року у мистецькій залі Рівненського інституту КУП НАН України відкрилася

виставка рівненського художника Ігоря Павлюка “Емоції vs Рефлексії” у рамках загальноуніверситетського проєкту «Інтелектуальна власність України – перлини живопису для студентської молоді», ініційованого багато років назад ректором Київського університету НАН України Юрієм Бошицьким.

Автор, презентуючи виставку, сказав, що його виставка про позитивні, дещо казкові, фантазійні емоції, за кожною із яких – реальні прототипи жінок.

Друга частина виставки — це рефлексії на ті події, які відбуваються зараз в нашій країні, це емоції, які, напевно, переживає кожен з нас. І вони вже діаметрально протилежні.

Директор інституту Іван Вєтров ознайомив присутніх з біографічним творчим портретом художника, з яким давно знайомий.

Цікавим і оригінально критичним був виступ мистецтвознавиці Лариси Костюк.

Своїми емоційними враженнями поділилися також Ірина Рачковська, Андрій Холоденко, Олександр Андрєєв та інші.