Відкриття виставки «Історія, сучасне та майбутнє КУП НАНУ» в Рівненському інституті КУП НАНУ

5 Вересня, 2016

2 вересня 2016 року в рамках урочистостей з нагоди посвяти першокурсників у студенти в стінах Рівненського інституту Київського університету права відбулось відкриття фотовиставки «Історія, сучасне та майбутнє КУП НАНУ».

Вона вмістила в себе 60 експонатів, які влучно та глибоко характеризують основну політику керівництва університету щодо зміцнення позицій вузу на ниві надання освітянських послуг в галузі юриспруденції.

Світлини демонструють основні проекти в університеті, які втілюються завдяки активним зусиллям ректора КУП НАНУ , професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького: «Кроки до прекрасного», «Пізнай свій край», «Відкрий свої долоні маленькій дитині», «Формуємо бібліотеку з студентської лави»та ін. На базі університету та його структурних підрозділів, зокрема, і в Рівному, постійно проводяться заходи, присвячені актуальним правовим питанням сучасності, запрошуються відомі фахівці з різних напрямків юридичної науки та практики. Ці події також відображені в матеріалах виставки.

Приємним є той факт, що діяльністю університету цікавилися і перші особи нашої держави, що засвідчено на світлинах. Також виставка містить велику кількість фотографій із зображенням зустрічей в стінах вузу з іноземними партнерами, адже плідна праця ректора Юрія Ладиславовича Бошицького сприяє зміцненню зв’язків та підписанню меморандумів про співпрацю. До слова, основні напрями міжнародного співробітництва університету реалізуються в рамках 120 угод про співпрацю. Це – 22 країни світу та 47 навчальних закладів.

dsc_8996s.jpgdsc_8980s.jpg
 dsc_8750s.jpgdsc_8973s.jpg
 Метою виставки, безперечно, стало прагнення більшої поінформованості громади про наш навчальний заклад, ознайомлення та залучення студентської молоді до ініціатив адміністрації вузу та органів студентського самоврядування, наближення до духовних та культурних надбань рідного краю. Саме це і стало одним із пунктів обговорення на зустрічі студентів з ректором, яка відбулась одразу після урочистого відкриття виставки. Атмосфера спілкування учасників зустрічі надала можливість присутнім одержати відповіді на нагальні питання, всі студентські пропозиції одержали підтримку ректора, який акцентував, що найважливішим питанням є повсякденне дбайливе ставлення до набуття якісної освіти.