Вірш студентки РІ КУП НАНУ про російсько-українську війну 2022

6 Квітня, 2022
   Сьогоднішня війна росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Багато юнаків і дівчат йдуть до лав ЗСУ, щоб давати відсіч агресору, долучаються до лав тероборони та займаються волонтерством.
   А в дуже багатьох з них прокинулось бажання якось висловитись, передати свої відчуття поетичним словом. Студентка 1 курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України Тетяна Сидорчук презентувала свій вірш з тематичним відеороликом «Ей, русская мать». В ньому злість до ворогів та біль від втрат, що з кожним днем дедалі більше розривають душу, вилилися у осуд байдужості матерів російських солдат, в презирство до їх зачерствілості, бездушності та паталогічного страху.

Зворушливі рядки дівчини вкотре доводять, що  кожен вірш цієї війни – це частина Української історії і у воєнний час поезія також може бути зброєю, зарядженою патріотизмом та наповненою вірою у майбутнє.