Віртуальна тематична книжкова виставка бібліотеки РІ КУП до річниці бою під Гурбами

20 Квітня, 2023

21-25 квітня 1944 року відбулася битва під Гурбами – битва між московсько-радянськими окупаційними військами НКВС СРСР і силами УПА. Цей бій називають найбільшим за всю історію Української Повстанської Армії. Він охопив урочище Гурби на півдні Здолбунівського району й частину сучасних Дубенського та Острозького районів Рівненщини і Кременецького та Шумського районів Тернопільщини.
   З метою вивчення місцевої історії, формуванню у молоді національної свідомості, вихованню патріотизму, поваги у студентів до історії і культури краю бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України підготувала віртуальну виставку книжкових видань про цю подію.
   Гурбинський бій – це не чергова пересічна битва за незалежність України. Це урок нашому поколінню як не здаватися та перемагати попри відсутність найменшого шансу на перемогу. І це саме той урок, який українці засвоїли та використовують сьогодні, у війні з тим самим ворогом, з яким боролися повстанці.

gurbu.jpg

gurbu1.jpg