Вітаємо курсантів КУП НАНУ з закінченням зборів та прийняттям Присяги на вірність Україні

20 Серпня, 2010

Правильно кажуть в народі: солдатами не народжуються, солдатами стають. І становлення це повинно починатися не з тієї хвилини, коли новобранець з’явився до частини, а значно раніше.

Курсанти з числа студентів КУП НАН України біля танку Т-64

Унікальність військової діяльності полягає у тому, що функція захисту свого народу стоїть навіть вище за функцію власної безпеки. На це спроможна тільки зріла особистість, патріот, який реалізує себе у служінні Батьківщині. Тому головною метою військової кафедри є виховання і формування у військовослужбовців готовності виконати свій обов’язок захисника рідної країни.

В казармі та  під час складання нормативу з стрільби

Студенти КУП НАН України та вишів столиці мають можливість проходити підготовку на військовій кафедрі КНУ імені Т.Шевченка. Курсанти цього року перебували на літніх військових зборах в 1-шій окремій танковій бригаді, в/ч 1815 (с.м.т.Гончаровське).

Після передачі вахти

Вітаємо усіх курсантів з прийняттям Присяги на вірність Україні, яка відбудеться 23 серпня 2010 року, напередодні Дня державного прапору України.

Матеріал підготувала
Менеджер по роботі зі студентами
Кригіна А.О.