Вітаємо з перемогою в Кубку Координаційної Ради молодих юристів України з міні-футболу команду КУП НАНУ

20 Квітня, 2010

15-17 квітня 2010 року в Українському домі проходив форум «Правники-суспільству 2010». В рамках цього заходу відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Метою турніру було сприяння гармонійному розвитку, здоровому способу життя та встановленню ділових і дружніх стосунків молодих юристів України. (http://krmjua.org/soccer). Місцем проведення турніру було обрано спортивний комплекс КУП НАН України.

В турнірі брали участь збірна молодих юристів Одеси та збірна молодих юристів Києва та команда нашого університету. Хоч наша команда була не в найсильнішому складі, (були відсутні ряд основних гравців), вона здобула дві переконливі перемоги. Команду з Одеси ми перемогли з рахунком 5:1, а команду з Києва обіграли 6:3. Кращим бомбардиром цього турніру став наш гравець Прокопович Роман (група Д – 14), який забив 6 голів.

Приємно що турнір відбувався на нашому міні–футбольному майданчику, який прийшовся до вподоби всім учасникам, і що турнір пройшов у теплій і дружній атмосфері. Після турніру команди робили командні фото, ділилися враженнями, та запрошували один одного до себе в міста. А головною подією звичайно було те, що пори доволі пізній час, наш ректор сам вручав командам призи, а нашій команді він вручив такий жаданий кубок.

Склад збірної Київського університету права:

Петренко Олег МП – 41

Деміров Іван МП – 41