ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ПИРОЖКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ ВІДВІДАВ РІВНЕНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАНУ

22 Червня, 2023

20 червня 2023 року український науковець та дипломат, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лавреат Державної премії України в галузі науки і техніки, віцепрезидент Національної академії наук України Сергій Пирожков відвідав Рівненський інститут Київського університету права НАН України, познайомився із навчально-матеріальною базою закладу, провів зустріч із колективом, “Доконституційний та конституційний період становлення України” (у рамках заходів до Дня Конституції України).

88.jpg
87.jpg

86.jpg

Під час розмови Сергій Іванович акцентував увагу на затребуваності новітніх напрацювань академії в умовах воєнного стану.
Цікавою була розповідь про становлення академії наук самостійної незалежної України, починаючи із 1991 року, де він був новатором створення інституту стратегічних досліджень. Далі – досвід заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України з питань безпеки у зовнішньополітичній сфері та директора Національного інституту проблем міжнародної безпеки.

85.jpg

84.jpg
83.jpg

Особливу дискусію викликала його восьмирічна  діяльність у якості Надзвичайного і Повноважного Посла України у Республіці Молдова, за час якої вдалося демаркувати кордони України із Молдовою та навіть Придністров’ям; видати паспорти українцям, що проживали на території Молдови.
На завершення директор інституту Іван Вєтров від імені колективу та ректора Київського університету права Юрія Бошицького принагідно привітали дослідника демографічної науки, аналізу людських ресурсів, кавалера орденів ІІІ та ІІ-го ступенів «За заслуги» привітали із 75-річчям від дня народження та побажали плідної академічної роботи на благо процвітання України.