Візит в КУП НАНУ працівникiв науково-дослідного інституту Східно – Європейського права в Мюнхені (Німеччина)

11 Жовтня, 2010

11 жовтня у КУП НАН України завітали представники науково-дослідного інституту Східно-Європейського права в Мюнхені (Федеративна Республіка Німеччина) пані Антьє Хіммелрейх (Antje Himmelreich) – науковий референт по роботі з Росією і Україною та пані Тіна де Вріз (Tina de Vries) – науковий референт по роботі з Польщею. Гостей зустрічали проректор з наукової роботи к.ю.н. О. Чернецька, проректор з навчальної роботи к.ю.н. М. Глух, завідуюча кафедрою іноземних мов к.ф.н. В. Крепель, керівник відділу міжнародних зв’язків і грантів к.ф.н. О. Говоровська.

Інститут Східно – Європейського права в Мюнхені – це один з найбільших інститутів, метою якого є дослідження східної і південно-східної Європи та постійний моніторинг розвитку правової системи в цих країнах, який відображається в дослідженнях працівників інституту, наукових виданнях, консультаціях, та науково-практичних конференціях. Також, співробітники інституту працюють постійними науковими консультантами з питань реалізації законодавства ЄС в таких країнах як Угорщина, Україна, Польща, Росія, Словаччина та інші.

Під час візиту гості познайомились зі структурними підрозділами університету, обговорили можливі напрямки спільної роботи, розвитку міжнародних відносин, проведення науково-практичних конференцій та майстер-класів для студентів КУП НАНУ, також, проректор з наукової роботи запропонувала представникам Східно – Європейського інституту друкувати наукові статті та матеріали в університетських виданнях.