Воркшоп — майстерня професіоналізму
Саме так варто сприйняти спільний захід кафедри філософії та культурології Національного університету водного господарства та природокористування та кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ. Темою воркшопу стало поняття доброчесності, яке нині озвучується із щонайвищих наукових платформ. Воркшоп зазвичай є практичним семінаром або тренінгом, що може проходити у формі лекції, практикуму чи круглого столу, де професіонал ділиться своїми думками та здобутим досвідом, але також ініціює дискусії та обмін думками з допомогою залучення учасників до обговорення пропонованої проблематики. Специфікою воркшопу є інтенсивна групова взаємодія учасників навчальної групи. Роль викладача воркшопу полягає не тільки у викладанні матеріалу, а радше в активізації групи та посередництві між учасниками, оптимізації процесу здобуття знань й пошуку рішень, що відповідно відбивається в англомовних термінах “фасилітатор” або “модератор”.
Досвідченим модератором заходу виступила кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії та культурології Оксана Сарнавська. Рівненський інститут КУП НАНУ на ньому представили завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець та старший викладач цієї ж кафедри Ганна Дикун, яка ініціювала дискусію (у формі презентації) на тему: «Побудова доброчесного середовища у закладах вищої освіти – запорука якості освіти». До воркшопу долучились і студенти ІІ курсу інститут, які активно долучились до обговорення.
Завдання воркшопу — засвоїти альтернативні розумові моделі й сформувати навички продуктивних, творчих підходів й креативного мислення в розв’язанні проблем доброчесносності реалізовано повною мірою.