Вручення дипломів державного зразка випускникам- бакалаврам РІ КУП НАНУ

4 Липня, 2018

03 липня 2018 року в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України  відбулося вручення дипломів державного зразка випускникам 2018 року, що завершили навчання за  освітнім ступенем «бакалавр» денної та заочної форми навчання. Відбувалось це урочисте дійство в приміщенні Зали камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.
        Для того, аби привітати випускників та виголосити їм свої життєві настанови на свято завітали: Ю. Л.  Бошицький, ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений юрист України; Ю. А. Кармазін – народний  депутат України чотирьох скликань , Сенатор міжнародного Парламенту безпеки миру, Гетьман козацтва всієї України, Заслужений юрист України, доктор філософії, професор, почесний доктор КУП НАН; Данильчук О. Ю. -голова Рівненської обласної ради; Владика Іларіон – Архієпископ Рівненський і Острозький; Ярощук М. Я. – президент Рівненської торгово-промислової палати; Мельник О. В. – голова Рівненського апеляційного суду; Сачук В. І.    – секретар судової палати апеляційного суду Рівненської області; Станіщук М. В. – начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області; Яцюк Н. В. – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Рівненській області; Федоришин М. В. – директор культурно- археологічного центру «Пересопниця»; Овдіюк В.П. – директор     Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

imgp8656.jpg

imgp8759.jpg

imgp8763.jpg

imgp8747.jpg

imgp8784.jpg

imgp8793.jpg
 imgp8790.jpg
 imgp8798.jpg
 imgp8836.jpg
 imgp8839.jpg

Не залишили без уваги свято і представники професорсько-викладацького складу КУП НАНУ : Іванов В. М.– професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін; Кортукова Т. О.– викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства; Некряч О. В.- доцент кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін; Шкребець Д. В.– доцент кафедри галузевих правових наук; Семаков Г. С.– професор кафедри галузевих правових наук.

imgp8611.jpg
imgp8663.jpg

imgp8617.jpg

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Юрій Ладиславович Бошицький, який зазначив, що ті знання та досвід громадської роботи, атмосфера культурного середовища, яка присутня в інституті, стануть основою для подальшого професійного зростання та створення гідної конкуренції на ринку праці. Ректор впевнений, що наші випускники стануть новою генерацією тих професіоналів, які з гордістю будуть реально утверджувати високі стандарти гуманізму, демократизму та законності.

За словами ректора, у вузі створені всі умови для отримання якісної освіти: адміністрація дбає про впровадження найновіших форм і методів навчання, забезпечення комфортних побутових умов та, безумовно, можливість безкоштовно користуватися найсучаснішими засобами комп’ютерної техніки. До слова, з нагоди Дня науки для бібліотеки навчального закладу придбано 6 комп’ютерів, які є незамінним ефективним засобом підготовки сучасного юриста та одним із способів удосконалення її організації.

dsc_3913.jpg

Юрій Ладиславович побажав наполегливості, невичерпності сил, завзяття та успіхів  у всіх справах. В той же час наголосив, що «бакалавр» – це перший етап  професійного сходження, тому необхідно продовжувати навчання для здобуття повної вищої юридичної освіти. З цього приводу запросив на навчання в магістратуру до столиці в КУП НАНУ і запевнив, що кращих студентів чекає гарантоване працевлаштування .

Зі словами вдячності за професіоналізм та добросовісність ректор звернувся і до всіх працівників Рівненського інституту.

imgp8679.jpg
 imgp8669.jpg
imgp8667.jpg

imgp8709.jpg

Вітаючи всіх з 20-им ювілейним випуском та з нагоди Дня науки, кожному члену колективу була надана премія, вручені почесні грамоти та цінні подарунки .
      Кожен з виступаючих бажав випускникам, аби їхні знання завжди були витребуваними, аби вони гідно несли статус випускника Рівненського інституту Київського університету права, прославляючи рідну Alma-mater славетними вчинками та корисними справами.

imgp8750.jpg
 imgp8821.jpg
 imgp8938.jpg

Приємною подією стало нагородження ректора Ю. Л. Бошицького орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ –го ступеню. Вручив його Владика Іларіон – Архієпископ Рівненський і Острозький, підкресливши особистий внесок ректора у справу відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви у житті суспільства і держави.
Зворушливо звучали слова подяки від батьків випускників та від самих вчорашніх студентів.

dsc_3862.jpg
 dsc_3874.jpg
dsc_3889.jpg

imgp8949.jpg
imgp8920.jpg

Отож, щасливої дороги, дорогі випускники! І пам’ятайте, що Рівненський інститут Київського університету права НАН України завжди гостинно чекає на Вас.