Вручення дипломів випускникам Рівненського інституту Київського університету права НАН України

28 Травня, 2012

25 травня 2012 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася знаменна подія − вручення дипломів цьогорічним випускникам. На свято були запрошені шановані гості, зокрема Олексій Володимирович Губанов, заступник голови обласної державної адміністрації, Степан Іванович Данилюк, начальник Головного управління юстиції в Рівненській області, Володимир Ярославович Іващук, суддя апеляційного суду Рівненсько області, тощо.

Прикметно, що цей випуск  уже чотирнадцятий.  Дипломи отримали 90 молодих спеціалістів (47 –денної та 48 –заочної форм навчання), з яких 9 з відзнакою.  Серед наших кращих вихованців  – учасники  і переможці  наукових олімпіад та дипломанти наукових конкурсів і конференцій. Це. зокрема , Крутень Андрій, Легка Аліна, Левчук Юрій, Теслав Анастасія, Чуприна Ольга й багато інших , серед яких , можна впевнено сказати, є наші майбутні вчені.

«Головні зусилля, − заявив ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор, заступник голови Союзу юристів України Юрій Ладиславович Бошицький, − скеровані на підготовку нової еліти, спеціалістів  світового рівня , які здатні очолити важливі ділянки практичної реалізації стратегії України. Для досягнення  задекларованих цілей ми спрямовуємо увагу викладачів і студентів на проблеми розвитку загальної культури, пізнання кращих досягнень цивілізації, формування наукових форм системного мислення». Також Юрій Ладиславович зазначив, що належна організація навчального процесу в КУП НАН України  та його відокремлених підрозділах, зокрема в Рівненському інституті, забезпечується шляхом кропіткої роботи щодо формування науково-педагогічного складу, використання новітніх технологій навчання, постійного поповнення бібліотечного фонду, програмно-методичного забезпечення, матеріально-технічного оснащення структурних підрозділів навчального закладу.Приділяється  значна увага  розвитку фізичної культури і спорту як особливій складовій підготовки студентства до майбутнього  життя.

В рамках проекту «Сьогодні  зі спортом  – завтра з майбутнім» студенти РІ КУП НАНУ посіли 4 місце по м. Рівне в змаганнях з міні – футболу «Універсіада  -2012».Приємно сьогодні бачити серед випускників найкращих спортсменів, котрі гідно відстоювали спортивну честь інституту , міста й області. Це, зокрема, Олег Янчарук, Андрій Крутень, Мар’ян Карач та інші.

Випускникам було сказано багато мудрих напутніх слів, які запам’ятаються назавжди.