Всесвітня акція відбулася у Рівному

11 Грудня, 2019

У Рівненському інституті КУП НАНУ на підтримку щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» відбувся захід у рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук представив гостей заходу: Оксану Сальчук – очильницю Рівненської юстиції та Людмилу Пшебільську – провідного спеціаліста сектору персоналу та зв’язків Рівненської юстиції, а також сімейних радників: правозахисниц Ліану Диновську та депутата Рівнеради Любов Романюк.

dsc_7630.jpg
dsc_7641.jpg

dsc_7649.jpg
dsc_7643.jpg

dsc_7653.jpg

Сімейні радники нині є ефективним й актуальним форматом співпраці органів юстиції, центрів безоплатної правової допомоги та представників громадськості, зазначила п. Сальчук. Своєю чергою самі сімейні радники розповіли, що вони спільно з юристами центрів безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагають громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Сімейні радники долучаються до проекту на волонтерських засадах. Також розповіли про практику вирішення ситуацій, які стосувалися насильницьких дій у сім’ях. Студенти отримали інформацію, як діяти в правовому полі у таких випадках.

dsc_7633.jpg
 dsc_7642.jpg