ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2013 – НА СТАРТІ

29 Листопада, 2012

22 листопада 2012 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації та проведення вступної кампанії 2013 року для проректорів і відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей. Цю нараду також відвідали і представники Рівненського інституту Київського університету права НАН України: Сумченко Н.М., секретар відбіркової комісії, та Атрощенко В.В., відповідальний за внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
     Учасники наради підбили підсумки цьогорічної вступної кампанії та окреслили завдання щодо організації вступу в 2013 році. Предметом обговорення стали також питання, пов’язані з функціонуванням Єдиної державної електронної бази з питань освіти і проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Також було обговорено основні терміни вступної кампанії-2013. Так, прийом документів, як і планувалося, розпочнеться 1 липня 2013 року і триватиме місяць. Перед учасниками регіональної наради-семінару виступили також начальник управління контролю за діяльністю ВНЗ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту В’ячеслав Шиманський та директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Інспектор з виховної
та методичної роботи