Вступна компанія 2020 для майбутніх юристів!!

18 Серпня, 2020

Відбіркова комісія РІ КУП НАНУ розпочала свою роботу 13.08.2020 р. Для здобуття ступеня бакалавр на основі загальної середньої освіти за спеціальністю 081 «Право» необхідно подати електронну заяву з реєстрацією електронного кабінету до 22.08.2020р.
    Працівники відбіркової комісії:  Стефанія Українець –голова, Ольга Давидюк – відповідальний секретар, Олена Матвійчук – член комісії, радо зустрічають абітурієнтів, надають необхідну інформацію. Володимир Атрощенко – адміністратор з внесення даних до ЄДБО з питань освіти надає технічну підтримку роботі відбіркової комісії, допомагає, при необхідності, створити власний електронний кабінет та зареєструвати електронну заяву. Для вступників коледжів передбачено скорочений термін навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спорідненою та іншою спеціальністю. Термін навчання відповідно 1 рік 9 місяців та 2 роки 9 місяців. Чекаємо ми також вступників на основі вищої освіти за іншою спеціальністю.
    Рівненський інститут Київського університету права НАН України здійснює підготовку висококваліфікованих юристів для державних і правоохоронних органів, виконавчої влади, судових та правоохоронних органів, органів прокуратури, нотаріату, адвокатури,  державної митної та податкової служби, охорони прав споживача, авторських прав, будівельного бізнесу, сфери консалтингової діяльності, сфери ринкової економіки, наукової діяльності.
    Випускники нашого інституту мають можливість продовжити навчання у КУП НАНУ України для здобуття ступеня «Магістр».

Чекаємо вступників за адресою м. Рівне, вул. Короленка,5 каб 209. Тел. для довідок 098-894-12-70
Готові допомогти інформацією і з нетерпінням чекаємо майбутніх студентів!!!

114025476_2887031704958554_8878381576151949201_o.jpg