Викладач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАН України Ганна Дикун взяла участь у всеукраїнській науково-практичній конференції

17 Квітня, 2013

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України Ганна Дикун взяла участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Другі політологічні читання імені професора Богдана Яроша», яка відбулась 16 квітня 2013 року в м. Луцьк на базі історичного факультету Східноєвропейського національного університету.

Робота учасників конференції відбувалась у двох секціях: «Світовий політичний процес: проблеми та перспективи розвитку» та «Україна в умовах демократичного транзиту».
   На секційному засіданні Ганна Дикун апробувала один з аспектів своєї дисертації на тему: «Поняття «політичний дискурс» та його особливості».

Всі виступи та доповіді учасників конференції увійшли до збірника наукових праць, де висвітлено теоретичні та методологічні проблеми політологічних та історичних досліджень, міжнародних відносин, питання історії України та всесвітньої історії, основні тенденції у розвитку політичних процесів в умовах глобалізації.