Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ взяли участь у ярмарках професій

15 Листопада, 2013

13-14 листопада 2013 року  відбулися ярмарки професій та освітніх програм для учнівської молоді Демидівського та Гощанського районів. Старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ І.С. Микитин у своєму виступі перед абітурієнтами Демидівського району звернула увагу на умови та переваги навчання в інституті, міжнародні зв’язки закладу та  розповіла про роботу підготовчого відділення інституту.
     Під час роботи консультпункту для молоді Гощанського району старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін  РІ КУП НАНУ  Г.П. Дикун надала усні консультації про вступ до закладу,  а також наголосила на перевагах навчання на підготовчому відділенні РІ КУП НАН України та вручила абітурієнтам інформаційні буклети.