Викладачі РІ КУП НАНУ долучилися до проведення тижня права, який пройшов у школах міста Рівного

16 Грудня, 2013

З нагоди річниці проголошення Загальної декларації прав людини в середніх загальноосвітніх школах міста Рівного пройшов тиждень права. До його проведення долучились викладачі Рівненського інституту Київського університету права, зокрема, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, к.ю.н. А.Г. Мартіросян, викладач кафедри цивільного та трудового права КУП НАНУ к.ю.н. С.С. Савич,  старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ М.І. Маркевич, котрі  провели відкриті уроки у ЗОШ № 18, 15, 12, 4 м. Рівного на тему: «Права людини в сучасному світі». Учні отримали відповіді на численні запитання з приводу піднятої проблематики. Приємною несподіванкою для школярів став подарунок від ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького – комплекти юридичних книг для шкільних бібліотек, які допоможуть учням поглибити знання в галузі права.

Кульмінаційною подією тижня стало проведення для учнів міста підсумкового уроку-лекції, що відбувся у конференц-залі Рівненського інституту Київського університету права. До присутніх звернувся з вітальною промовою керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук. Виступи завідувача кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ С.В.  Оверчука та  завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ А.Г. Мартіросяна були присвячені проблемам прав людини.

Значне пожвавлення у залі викликала правова вікторина, яку провели студенти 1-го курсу Юлія Балахно та Тетяна Касянчук. Найбільш активні учасники цього інтелектуального змагання  отримали у подарунок книги. Прощальним акордом для шкільної молоді стала оглядова екскурсія інститутом, яку провів спеціаліст з профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки КУП НАНУ О.П. Пилипчук.