Викладачі та студенти РІ КУП НАН України взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми у сфері протидії та запобігання насильству в Україні»

12 Грудня, 2022

9 грудня 2022 р. викладачі та студенти Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми у сфері протидії та запобігання насильству в Україні», яка відбулася на базі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.

814.jpg

815.jpg

816.jpg

_viber_2022-12-12_11-06-11-841.jpg

Захід був проведений напередодні завершення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка охоплює: Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок (25 листопада), Всесвітній день боротьби зі СНІДом (1 грудня), Міжнародний день боротьби з рабством (2 грудня), Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями (3 грудня), Міжнародний день волонтера (5 грудня), Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі (6 грудня), Міжнародний день боротьби з корупцією (9 грудня), Міжнародний день прав людини (10 грудня).

818.jpg
 820.jpg

Зважаючи на непоодинокі факти домашнього насильства, торгівлі людьми, цькування осіб з обмеженими можливостями, упереджене ставлення до людей з СНІДом, зловживання прав жінок при працевлаштуванні за окремими професіями і на керівні посади є актуальним висвітлення проблеми існування різноманітних форм насильства, з’ясування її причин та пошук щляхів вирішення.
   Відтак викладачі та студенти РІ КУП НАН України з задоволенням відгукнулися на запрошення колег з НУВГП.
   Під керівництвом завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін, к.і.н., доцента Якимчук О.О. доповіді підготували студентки 1 та 2 курсів Галуза Аліна, Стецюк Владислава, Черепанова Віталіна, Костюк Неоніла, Купчинська Дарія. Старший викладач Дикун Г.П. керувала роботою студенток 3 та 4 курсів Степанець Катерини та Сидорової Дарії. Також до роботи конференції долучилися викладачі РІ КУП НАН України: к.ю.н., доцент Денісова Г.В., к.і.н., доцент, завідувач кафедри Якимчук О.О., старші викладачі Дикун Г.П., Повзун С.Л., Холоденко А.О.
   Адміністрація РІ КУП НАН України висловлює подяку за запрошення до участі в конференції та проведений захід колегам з Навчально-наукового інституту права НУВГП та сподівається на подальшу співпрацю, активну участь викладачів та студентів НУВГП у заходах, які організовуватиме надалі РІ КУП НАН України.