Викладачі та студенти РІ КУП НАНУ прийняли участь в науково-практичному семінарі «Наукова та політична спадщина академіка І. Малиновського та сьогодення»

23 Березня, 2012

16 березня 2012 року в Національному університеті “Острозька академія” відбувся І Міжнародний науково-практичний семінар “Наукова, просвітницька, громадська та політична спадщина академіка І. Малиновського та сьогодення”, в якому прийняли участь представники вищих навчальних закладів України і Росії.     Метою проведення семінару було дослідження взаємозв’язку між науковими доробками І.Малиновського та сучасною юриспруденцією. Тому кожний із учасників намагався більш детальніше розкрити вплив досліджень академіка на сучасну правову доктрину. Не стали виключенням і представники Рівненського інституту Київського університету права НАН України: старший викладач М.Маркевич та студентка 3-го курсу Є.Ступчук     Темою виступу ст.в.Маркевич М.І. було “Гуманізм як світоглядна позиція академіка І.Малиновського”. У своїй доповіді Марія Іванівна наголосила на основних принципах, якими людина повинна керуватися у  професійній діяльності  та повсякденному житті.     Ступчук Є., під керівництвом викладача Дикун А.П., підготувала доповідь “Роль звичаю в регулюванні суспільних відносин”. У ній вона розкрила значення звичаю як одного із інструментів у регулюванні державного і суспільного ладу від найдавніших часів і до сьогодні.     Після виступів усіх учасників семінару, відбулося підведення підсумків засідання. Усі одноголосно заявили, що наукова спадщина І.Малиновського є безцінним вкладом у розвиток юридичної науки, адже його дослідження стали базисом для формування сучасних правових доктрин.