Викладачі та студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у науковій учнівсько-студентській конференції

22 Березня, 2012

Голова студентської ради Рівненського інституту КУП НАН України, студентка ІІ курсу Корнійчук Н. та викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П. взяли участь у науковій учнівсько-студентській конференції на тему «Іван Мазепа – видатний державний, політичний та громадський діяч», яка відбулась 20 березня 2012 року у Рівненському будинку вчених. Даний захід був організований Рівненською Малою академією наук учнівської молоді та Рівненською міською організацією «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.      З вітальним словом до учасників наукової конференції звернувся  Андрєєв О.А. – директор  Рівненської  Малої  академії  наук учнівської молоді та Мазурець В.М. – член ради Рівненського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

Під час виступів учнів та студентів висвітлювались різні сторінки з життя гетьмана І.Мазепи, його спадщина та її значення для сучасної України. Корнійчук Наталя виступила з доповіддю на тему «Оцінка діяльності гетьмана І.Мазепи».     Кожен учасник конференції отримав у подарунок книгу Миколи Горбаня «Слово й діло Государеве», яка довгі роки була заборонена і забута.