Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Випускники магістри Київського університету права НАН України отримали дипломи

14 Лютого, 2023

14 лютого 2023 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» очної (денної) та заочної форм здобуття освіти Київського університету права НАН України. 

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Випускники 2023 р. отримали фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що впроваджувались в освітній процес упродовж років навчання. Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки фахівців полягає у наданні можливості здобувачам отримувати якісну освіту, яка є показником спільної плідної роботи всього професорсько-викладацького складу та випускників.

Особливу увагу ректор акцентував на тому, що, серед викладачів, так і серед здобувачів є активні учасники територіальної оборони та лав Збройних Сил України.

Ректор побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, професійних здобутків та закликав не зупинятись на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя. Юрій Бошицький запропонував кращим магістрам-випускникам продовжити навчання в університеті на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, скориставшись можливістю вступити до аспірантури.

З щирими словами привітання звернувся до випускників академік Національної академії наук України, професор, доктор біологічних наук Володимир Радченко. Він привітав магістрів з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. На останок додав, що сьогодні перед ними відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Київського університету права НАН України залишається не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.

Український дипломат, Надзвичайний і Повноважний посол України Ігор Дір привітав випускників з важливою подією у їхньому житті та запропонував їм спробувати себе реалізувати на міжнародному юридичному європейському ринку.

До випускників з вітальним словом звернулися начальник управління з продажів корпоративних продуктів «CominBank» Максим Фліссак; керуючий партнер юридичної фірми «Салком» Едуард Тригубов; членкиня громадської організація «Альянс-доброчинність», адвокат Галина Бочарова. Вони щиро привітали нових фахівців та побажали їм успіхів у побудові майбутньої кар’єри. 

З вітаннями до випускників звернулись завідувачі кафедр: кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова та кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів, які побажали магістрам спеціальності «Право», щоб усі здобуті знання, уміння та навички, які вони здобули під час навчання в університеті, стали запорукою добробуту та достатку їхніх родин. Бажали бути наполегливими, ставити перед собою нові цілі та правильно визначати пріоритети.

З вітальним словом до випускників звернулась завідувачка аспірантурою, кандидат юридичних наук, доцент Раїса Перелигіна, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття. Свій виступ Раїса Перелигіна завершила запрошенням випускників вступати до аспірантури, чітко окресливши, які перспективи чекають на них у майбутньому. Аспірантура КУП НАНУ пропонує нові освітні можливості для своїх здобувачів: наукове стажування аспірантів у закордонних закладах вищої освіти; майстер-класи за участю провідних вітчизняних та міжнародних науковців; використання сучасної матеріально-технічної бази для наукових досліджень; можливість публікації у колективних монографіях та ін.

Після всіх привітань, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня присуджено освітні ступені та видано документи про освіту. Дипломи отримали 50 магістрів, із них – 20 дипломи з відзнакою.

Від випускників зі словами подяки виступив Данііл Радченко, щиро подякував ректорові університету за надану якісну освіту та можливість самореалізовуватись під час навчання та проходження фахової (виробничої) практики. Він зазначив, що для кожного з випускників університет став дуже близьким, майже рідним місцем, адже тут можна було отримати протягом всіх років навчання і пораду, і підтримку, а іноді й просто дуже вдалу «мотивацію», щоб все ж успішно завершити вивчення окремих дисциплін.

Вручав дипломи випускникам ректор Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх. Разом з дипломами випускники-магістри отримали від ректора у подарунок цінні комплекти книг від партнера університету, юридичної фірми «Салком». Привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На завершення свята відбулася вже традиційна фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Дорогі наші випускники!

Колектив університету щиро вітає Вас з важливою подією – здобуттям освітнього ступеня «Магістр»! Переконані Ва станете достойним поповненням юридичного ринку та внесете свій вклад в нашу перемогу.

Ми бажаємо всім мирного неба над головою, міцного здоров’я, нових наукових та творчих звершень, мудрих рішень і дій, а також впевненості у своїх силах та високих професійних досягнень у рідній, незламній незалежній Україні!

Дякуємо Вам за довіру!

Завжди чекаємо на Вас у рідних стінах університету!

Прес-Центр КУП НАНУ