ВИПУСКНИКИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ЯКІСНІ ЗНАННЯ ЧОТИРЬОХРІЧНОГО БАКАЛАВРСЬКОГО МАРАФОНУ

23 Червня, 2023

13—16 червня 2023 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України проходила  підсумкова атестація 54 здобувачів вищої освіти 4 курсу денної (заочної) форми навчання (в тому числі зі скороченим терміном підготовки).
До складу екзаменаційної комісії увійшли:
Голова комісії:    Калюжний Ростислав Андрійович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри теорії та історії держави і права, юридичного факультету, Національного авіаційного університету.
Заступник голови комісії: Андрусів Валерій Григорович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу, завідувач кафедри кримінального права та процесу.
 Члени комісії:    Матвєєв Сергій Васильович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач кафедрою загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін;
Хорватова Оксана Олегівна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін.;

Ткачук Віктор Євгенович, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін;

Ковальчук Юрій Іванович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та процесу.
Секретар комісії від Рівненського інституту КУП НАНУ:    Грицюк Анна Романівна,  старша викладачка кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ, член ЕК.
Представник від роботодавців:    Тригубов Едуард, керуючий партнер юридичної фірми «Салком»
Зважаючи на воєнний стан, підсумкова атестація проводилася в режимі онлайн. Перед початком іспиту директор Рівненського інституту Іван Вєтров висловив упевненість в успішному та якісному складанні державного іспиту всіма випускниками інституту.

82.jpg

81.jpg

Згідно із результатами роботи атестаційної комісії бакалаври права продемонстрували наступні показники якості своїх знань: абсолютна успішність склала 100%, якісна – 74 %. На оцінку «відмінно» склали державний іспит 12 студентів (22% від загальної кількості випускників); на оцінку «добре» –  відповідно 28 студентів (52 %) та на оцінку «задовільно» –  14 студентів (26 %).

80.jpg

Голова комісії    Ростислав Калюжний, заступник голови комісії Валерій Андрусів, директор Рівненського інституту Іван Вєтров та члени комісії проаналізували відповіді студентів, відзначили їх досить успішні результати, подякували  за якісну роботу викладачам інституту.
Випускники першого (бакалаврського) рівня вищої освіти продемонстрували впевнені та якісні знання у галузі права. Ректорат університету та директорат інституту вітають випускників з успішним завершенням державних іспитів, бажають успіхів у професійній діяльності, не зупинятися на досягнутому і здобути другий рівень вищої освіти (магістерський) у Київському університеті права НАН України!