ВИСТАВА У ПОДАРУНОК ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

1 Грудня, 2023

????29 листопада 2023 року студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України відвідали поетичну виставу про духовність під час війни з символічною назвою «Вірую» у Рівненському академічному музично-драматичному театрі.  Дякуючи ректору КУП НАН України Юрію Бошицькому та у народові протягом усіх віків та поколінь.

У виставі звучали поетичні твори Василя Симоненко, Ліни Костенко, Бориса Олійника, Василя Стуса, Уласа Самчука, Ілони Скали, Андрія Пермякова, Анастасії Федик, Мирослава Вересюка, Любові Буряк, Петра Осадчука, Аліни Войтенко, Ганни Кревської, Ірини Рубець, Тетяни Власової, Світлани Дубницької, Галини Британ. Народжені та обпалені війною вірші звучали як лезо ножа, глибоко торкаючись струн людської душі та викликаючи як негативні емоції, так і даруючи розраду та вселяючи віру…

????Актори повністю розчинилися у своїх образах, відтворивши ритм життя населення країни в стані війни, та передали всі емоції глядачу. Присутні дуже гостро проживали навіяні війною моменти-спогади, адже вистава торкнулась серця кожного.

????Щиро дякуємо акторам театру за чудовий вечір, за неперевершену гру, а головне – за єдність та віру, яка сьогодні така важлива для нашої перемоги!