ВИСТАВКА У БІБЛІОТЕЦІ РІ КУП НАНУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24 Серпня, 2023

24 серпня 2023 року Україна вдруге відзначить День Незалежності в умовах повномасштабного російського вторгнення. Попри щохвилинне зухвале намагання ворога  зламати наш дух та знищити нас фізично, цей день є і завжди буде символічним і надзвичайно важливим для українців у всьому світі.
   Аби зрозуміти як і чому виникла на політичній карті світу незалежна українська держава,  що насправді відбувалось за лаштунками динамічних та драматичних подій протягом всього існування самостійності, бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України підготувала  тематичну книжкову виставку «Українська незалежність- історико-правовий аналіз».

369719132_772715881525909_3846783758891159110_n.jpg

3232.jpg

Читачу запропоновано джерела, в яких висвітлюється весь шлях нездоланності нашого народу, історично-правові засади еволюції інститутів українського суспільства, проблеми формування українського державотворення, війни і збройні конфлікти, до яких так чи інакше долучалися наші співвітчизники, які були перші кроки національного відродження тощо.
   Запрошуємо студентів , викладачів, адміністративний персонал та всіх бажаючих до перегляду виставки у читальній залі бібліотеки.