Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Вийшов з друку Збірник матеріалів XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні»

17 Липня, 2021

dsc_0375.jpg

   Життя Рівненського інституту КУП НАН України продовжує вирувати незважаючи на те, що липень – період відпусток у викладачів та канікул в студентів. Нещодавно вийшов з друку Збірник матеріалів XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка щорічно відбувається в навчальному закладі і цьогоріч була проведена 20 квітня 2021 р.
    До збірника увійшли напрацювання з різних галузей права понад 90 авторів. Серед них як досвідчені вчені з науковими ступенями кандидатів та докторів наук і вченими званнями доцентів та професорів (які працюють у Київському університеті права НАН України, Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національному університеті «Острозька академія», Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, Криворізькому державному педагогічному університеті, Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Рівненському державному гуманітарному університеті, Національному університеті водного господарства та природокористування, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»,  ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Національній академії внутрішніх справ, а також професор Академії ГУСПОЛ (Чеська Республіка)), так і молоді дослідники, які роблять перші кроки на науковій ниві (студенти РІ КУП НАН України, КУП НАН України, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»).
   Авторами значної кількості публікацій є юристи-практики: судді Рівненського міського суду, Рівненського апеляційного суду, Дубенського міськрайонного суду Рівненської області, Північно-західного апеляційного господарського суду; адвокати; судові експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України; працівники органів державної влади та місцевого самоврядування.
   Тези майбутніх дисертацій оприлюднили аспіранти Київського університету права НАН України та Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національного університету «Острозька академія» та Львівського національного університету імені Івана Франка, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
   Адміністрація РІ КУП НАН України висловлює подяку всім авторам, які подали матеріали до друку, сподівається на подальшу співпрацю та запрошує до участі у наступній ХІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яку заплановано провести традиційно навесні 2022 р.