Вийшов з друку збірник наукових статей наших аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної юридичної науки та практики в умовах воєнного стану»

5 Грудня, 2022

Шановні колеги та друзі Київського університету права НАН України! З приємністю інформую вас, про хорошу, світлу новину в цей важкий для всіх нас час. Днями вийшов з друку збірник наукових статей наших аспірантів та молодих вчених..

Цей творчий комплімент до 27-річчя університету є результатом круглого столу «Актуальні проблеми сучасної юридичної науки та практики в умовах воєнного стану», який був організований силами відділу аспірантури КУП НАН України.

318535216_1800621020314077_1962374940487769774_n.jpg

318111306_1800620993647413_6485902269766201881_n.jpg

318135202_1800621010314078_7533226419142313522_n.jpg

У збірнику багато цікавих статей, ідей та пропозицій, молоді науковці розглядають теоретичні та прикладні проблеми кримінального права та кримінології, конституційного права, теорії держави і права, цивільного та господарського права, міжнародного права в сучасних умовах.

У вступному слові до збірника я зазначив, що університет, незважаючи на воєнний стан у країні, не полишає науково-дослідну роботу, яка продовжує бути невід’ємною складовою наукової діяльності й освітнього процесу в університеті в цілому. Ми даємо можливість аспірантам з усіх куточків України продовжувати розвивати свої наукові ідеї та оприлюднювати їх, показуючи силу і дух незламної молоді, силу наукової спільноти, яка постійно розвивається, демонструє єдність і згуртованість. Маємо усвідомлювати, що розвиток науки є визначальним фактором прогресу нашого суспільства, підвищенням його добробуту, духовного та інтелектуального зростання і сприятиме нашій перемозі.
До складу редакційної колегії, окрім мене, як ректора увійшли Перелигіна Раїса Володимирівна, завідувачка аспірантурою, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук, доцент; Андрусів Валерій Григорович, завідувач кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук; Хорватова Оксана Олегівна, завідувачка кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України, кандидат юридичних наук, доцент; Бригінець Олександр Олексійович, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України, доктор юридичних наук, професор.

Дана книга розрахована на увагу широкого кола правників та тих, хто вивчає юриспруденцію – аспірантів та студентів, а також усіх тих, хто має інтерес до загальнотеоретичних проблем сучасного державотворення та правотворення.

Вітаю аспірантів та молодих вчених КУП НАН України та всіх авторів з виходом у світ даного збірника. Персональне дякую завідувачці аспірантурою КУП НАН України Раїсі Перелигіній, завдяки ініціативі, організаторським здібностям та великому натхненню якої цей збірник побачив світ!