ЯКІСНА ЮРИДИЧНА ОСВІТА – ПРАВОВА ДЕРЖАВА (ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТАРШОКЛАСНИКАМИ РАДИВЛОВА)

8 Березня, 2024

06 березня 2024 року, директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров провів профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками радивилівських ліцеїв.

Учні ліцеїв були активними під час відвертої розмови про розбудову правової української держави, про випробування війною – що свідчить про їх небайдужість до майбутнього України, до вибору власної професійної кар’єри.

Обмінялися побажаннями щодо подальшої співпраці у рамках правової освіти та виховання, проведення спільних заходів, участі 11-класників в інститутській олімпіаді з основ правознавства, що відбудеться невдовзі 27 березня.

Від інституту Іван Вєтров подарував підбірки юридичної літератури, календарі, журнал про інститут, подякував начальниці відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірині Ковалевській, директорам ліцеїв Віті Савицькій та Тетяні Качан.