Юних журналістів вчили дотримуватися законів

25 Жовтня, 2012

24 жовтня 2012 року кафедра загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді провели тематичний семінар на тему: «Правове регулювання журналістської діяльності в Україні». У роботі семінару взяли участь Сергій Оверчук, кандидат юридичних наук,  завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАН України, Сергій Савич, викладач РІ КУП НАН України, Тетяна Кравцова, завідувач інструктивно-методичним відділом РМАНУМ, керівник гуртка журналістики РМАНУМ, а також юні журналісти РМАНУМ та студенти IV курсу РІ КУП НАН.

Зініціювала проведення такого заняття Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, а педагоги й студенти Рівненського інституту права Київського університету права Національної академії Наук із задоволенням погодилися розповісти юним журналістами про особливості  роботи журналіста в рамках Законів. Змістовною стала розмова про «гострі кути», яких слід уникати при підготовці матеріалів до друку, а також про те, які права мають журналісти в Україні і як їх захистити, керуючись відповідними Законами. Саме таким цікавим семінар став через інформативну доступність та наведення конкретних прикладів професійними юристами вищого навчального закладу.

Також юні журналісти ознайомилися із навчальним закладом, а саме відвідали фотовиставку квітів, бібліотеку, конференц-залу, ознайомилися з умовами проживання студентів у гуртожитку та обмінялися інформативними матеріалами.

Прес-центр РМАНУМ