ЮРІЙ БОШИЦЬКИЙ ПЕРЕБУВАВ У РІ КУП НАНУ З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ІЗ РОБОТОЮ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

14 Серпня, 2023

Ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький перебував у Рівненському інституті з метою ознайомлення із роботою приймальної комісії.

30.jpg

29.jpg

28.jpg

Цьогоріч кількість бажаючих вступити у Рівненський інститут на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти втричі перевершує ліцензійні можливості закладу.
На базі інституту також було проведено засідання ректорату із онлайн-підключенням членів ректорату із Києва, Ужгорода та Вінниці. Обговорювали питання роботи приймальної комісії, початку освітнього процесу, кадрового забезпечення, індексації, проведення ремонтних робіт до початку навчального року.