З нагоди Дня юриста у РІ КУП НАНУ відбулися урочисті збори трудового колективу

17 Жовтня, 2016

Їх  відкрив керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук. У вітальному слові  він наголосив на тому, що це професійне свято усіх, хто працює на благо юриспруденції України, хто здійснює правовий захист її громадян в ім‘я Добра, Справедливості і Верховенства Права, хто робить свій внесок у розбудову нашої країни як правової демократичної держави. Воно обʼєднує усіх юристів України, незалежно від місця їх роботи, навчання чи займаної посади.
     Володимир Леонович також  подякував усім, хто організував, провів та брав участь в заходах до Дня юриста, що проходили в стінах інституту протягом тижня. Це і круглий стіл «Права людини в умовах глобалізації» (М.А.Боровець, М.І.Маркевич), і спільна книжкова виставка з Головним управлінням юстиції в Рівненській області «Права людини крізь призму сучасності», і створення куточка «Поради юриста» в бібліотеці РІ КУП НАНУ (О.П. Сіончук), і турнір  з міні-футболу та ін.

Особливо приємною для колективу РІ КУП НАНУ стала увага ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького, котрий не тільки адресував свої вітання працівникам інституту, а й видав відповідний наказ про преміювання з нагоди професійного свята.
     Ця увага зобовʼязує до самовідданої праці, до реалізації нових творчих підходів та ініціатив.