З нагоди відкриття у РІ КУП НАНУ оновленої аудиторії ім. І.О.Малиновського бібліотека вузу підготувала виставкуперегляд літератури

18 Лютого, 2013

Виставка була присвячена життю та науковій діяльності відомого юриста, історика, дослідника звичаєвого права, нашого земляка, уродженця Острожчини Іоникія Олексійовича Малиновського.
 До уваги відвідувачів запропоновано такі тематичні підрубрики:
– «Спогади вдячних учнів та колег»;
– «Викладачі та студенти РІ КУП НАНУ про І.О.Малиновського»;
– «Аналіз праць І.О.Малиновського сучасними юристами- науковцями»;
– «День за днем…Іванівський концтабір: Щоденник І.О.Малиновського»;
– «Злочин і кара – одна із тем наукової діяльності академіка».

Тематична виставка  «Сучасний конституційний процес в Україні як передумова створення Конституційної Асамблеї»

Зважаючи на те, що сьогодні предметом  серйозного фахового обговорення в суспільстві є тема формування Конституційної Асамблеї, ця виставка є особливо актуальною. Не байдужими до подальшої долі Конституції, окрім державних і політичних діячів, є молодь та професорсько-викладацький склад юридичних вузів. Необхідно взяти до уваги і те, що Секретарем  Комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина є ректор Київського університету права НАН України, професор Бошицький Ю. Л. Виставка  отримала належний резонанс  у студентському колективі.