З нагоди завершення навчального року у РІ КУП НАНУ в інститутській каплиці Петра Могили був відслужений подячний молебень

2 Червня, 2016

У цьому заході взяли участь студенти,  викладачі  та гості  інституту. Після завершення молебня з вітальним словом до присутніх звернулися  Галина Левківська, проректор з гуманітарної  освіти та виховної роботи;     Володимир Якимчук, керуючий справами РІ КУП НАНУ та священнослужителі.  Студенти отримали  благословення на подальші іспитові випробування, адже  успішне завершення сесії – це ще один крок  до здійснення їхніх професійних устремлінь.

За ініціативою студентського парламенту в цей день також відбувся флешмоб «Діти народжуються не для війни». Ця акція  знайшла активну підтримку й у дітей містян Рівне.

Флешмоб було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей та вшанування Міжнародного дня невинних дітей – жертв агресії, що вшановується щорічно 4 червня. Учасники загострили питання над проблемою, що саме кожен із них – майбутніх юристів, може зробити, щоб застерегти агресію стосовно дітей не тільки в зонах терористичних дій, а й у повсякденному житті.