Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

За ініціативою ректора КУП НАНУ відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного посла Угорщини в Україні з міським головою Рівного

13 Лютого, 2017

     Важливо, що на зустрічі, яка проходила  безпосередньо у кабінеті голови  Рівненської міської ради, були присутні ректор  Київського університету права НАН України Юрій Ладиславович Бошицький та   директор Рівненського  інституту Володимир Леонович Якимчук. Адже  інститут уже багато років поспіль є центром правничої освіти не тільки у місті, а й у Рівненській області.

     Предметом розмови стали перспективи співробітництва у бізнесі та у сфері культури та освіти. «Ми готові до розвитку двосторонніх відносин за всіма напрямками», – заявив у дружній розмові пан посол. Ствердивши свою готовність до співпраці, Ерно Кешкень запропонував студентам Рівного позмагатися за право навчатися в одному із вишів Угорщини. Уряд  цієї країни виділив 150 стипендій для української молоді, яка прагне здобути європейську освіту. На зустрічі ішлося також про започаткування деяких правничих проектів, у яких мають зацікавлення обидві сторони.   
    Зустріч завершилася  спільним фото на пам?ять.

Прес-центр РІ КУП НАНУ