Засідання кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України

17 Вересня, 2020

16.09.2020 року пройшло засідання кафедри загальнотеоретичних правових. Основна тема засідання — готовність кафедри до нового навчального року. Під час роботи були висвітлені основні питання, які ставляться перед колективом для забезпечення і виконання навчального процесу інституту.

dsc_8785.jpg

dsc_8782.jpg

Зокрема, мова йшла про розробку робочих програм та конспектів лекцій з дисциплін, які забезпечуються кафедрою; про затвердження плану наукової роботи кафедри (проведення конференцій, круглих столів) впродовж навчального року; підготовку випускних курсів до складання ЗНО; проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл. До обговорення питань на засіданні активно долучилися всі члени кафедри.
    Серед питань, які викликали дискусію були:
-особливості вступної кампанії та результати профорієнтаційної роботи;
-реалізація дистанційного навчання;
-підготовка плану видання наукової та навчально-методичної літератури науково-педагогічними працівниками кафедри у 2020-2021рр.

Учасники засідання підсумували результати вступної кампанії 2020, обговорили завдання на новий 2020-2021 навчальний рік та висловили конструктивні пропозиції з поліпшення навчального процесу.