Засідання Вченої ради  «он-лайн»

19 Грудня, 2012

12 грудня 2012 року в Києві відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди присвоєння почесного звання «Doctor Honoris Causa Київського університету права НАН України» доктору права, меру Муніципалітету с. Кехнец (Словаччина), пану Йозефу Конколі. «Віртуальну участь» у цьому заході взяли і студенти Рівненського інституту КУП НАНУ. Така можливість з’явилась після створення у Рівненському інституті КУП НАНУ сучасного конференц-залу, який оснащений технікою, що дозволяє, використовуючи всесвітню павутину,  долучатися до участі у багатьох цікавих заходах. Причому, участь у цих заходах може бути як  активною, так і пасивною. Активна участь – це не тільки перегляд, а й  можливість виступити, задати запитання співрозмовникам по той бік  екрану.

Сучасні комунікаційні технології дозволяють економити час та інші ресурси (гроші, сили), беручи участь у заходах «он-лайн». Трансляція урочистого засідання Вченої ради з нагоди присвоєння почесного звання «Doctor Honoris Causa Київського університету права НАН України» доктору права, меру Муніципалітету с. Кехнец (Словаччина), пану Йозефу Конколі для студентства Рівненського інституту КУП НАНУ була першою і досить  результативною.
     Тому подібні трансляції створять можливість брати участь у заходах Київського університету НАНУ постійно, при цьому фізично перебувати у Рівному.

Радник ректора
Віта Грицюк