ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАНУ

3 Лютого, 2023

02 лютого 2023 року у форматі онлайн відбулося засідання ректорату Київського університету права Національної академії наук України
   Основне питання, яке розглядалося «Про організацію освітнього процесу у ІІ семестрі 2022/2023 навчального року».
   Ректор Київського університету права НАНУ Юрій Бошицький наголосив на важливості збереження якості проведення освітнього процесу у ІІ семестрі в умовах воєнного стану; підготовки статей та друк видавничої продукції; дотримання науково-педагогічними працівниками ліцензійних та акредитаційних вимог; ліквідації академічної заборгованості.

screenshot_2.jpg

screenshot_3.jpg

Директор Рівненського інституту КУП НАНУ Іван Вєтров доповів про організований початок ІІ семестру у Рівненському інституті. Всі викладачі приступили до роботи. Освітній процес забезпечується дистанційно за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Відвідування студентами навчальних занять задовільне.
   Вжито заходів щодо стабілізації забезпечення електроенергією на час проведення  навчальних занять. Придбано технічні засоби з акумуляторними блоками живлення та прилади безперебійного живлення. Завершено проведення лінії інтернету альтернативного провайдера «Ланет», що передбачає уникнення труднощів, пов’язаних з аварійними відключеннями електроенергії.