Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін відвідала Острозький НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» з профорієнтаційною метою

21 Січня, 2022

20 січня 2022 р. завідуюча кафедрою спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України Якимчук О.О. відвідала Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» з профорієнтаційною метою та задля налагодження подальшої співпраці.

210.jpg
211.jpg

212.jpg

Оксана Олександрівна зустрілася з учнями 11 класів, яким розповіла про перспективність працевлаштування осіб, які мають юридичну освіту, та про переваги навчання в Рівненському інституті Київського університету права НАН України у порівнянні зі здобуттям освіти у інших навчальних закладах (якісне надання освітніх послуг, помірна вартість навчання, зручна інфраструктура, можливість навчання на військовій кафедрі, сучасне матеріально-технічне забезпечення закладу, його вдале розташування у центральній частині міста поблизу рекреаційної зони, можливості самореалізації студентів у науковій діяльності та участі у студентському самоврядуванні, здобуття практичних знань під час навчання на старших курсах за умови працевлаштування за фахом).
   Під час спілкування з учнями Якимчук О.О. надала їм профорієнтаційні матеріали. Окрему увагу доповідач зосередила на можливості вступу до навчального закладу осіб, які вже отримали неповну чи повну вищу освіту, та про наявність в РІ КУП НАН України курсів з підготовки до складання ЗНО.
   Оксана Олександрівна запропонувала учням розглянути можливість вступу до РІ КУП НАН України та запросила їх, батьків та друзів відвідати навчальний заклад у Дні відкритих дверей.