Зустріч активу студентського самоврядування РІ КУП НАН України з з ректором університету, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

14 Грудня, 2011

Студенти Рівненського інституту КУП НАН України  уже вкотре отримали прекрасну можливість поспілкуватися з ректором університету, професором Юрієм Ладиславовичем  Бошицьким, який  відвідав засідання студентського самоврядування і особисто привітав новообраного президента Наталію Корнійчук. На зустрічі йшла мова про модернізацію усіх форм діяльності, а також обговорювалися перспективи співпраці між студентським самоврядуванням Рівненського інституту та базового закладу.

Ректор університету, Юрій Ладиславович Бошицький переконаний, необхідною умовою для успішного розвитку інституту залишиться поєднання науки та дозвілля, цьому сприятиме діюча та активна діяльність студентського колективу.

З великим піднесенням  прийняли студенти подарунки від ректора − комп’ютер для студентського самоврядування та плазмовий телевізор у новостворений конференц-зал.

Анастасія Теслав, студентка 4 курсу РІ КУП НАНУ