Зустріч директора РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчука з учнями м.Радивилова

10 Квітня, 2019

Запрошення учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів на Дні відкритих дверей до РІ КУП НАНУ, наповнення профільних класів рекламними матеріалами про Київський університет права  та Рівненський інститут,  проведення індивідуальних і групових консультацій з учнями та їх батьками щодо умов вступу до нашого навчального закладу, тощо стали основними методами профорієнтаційної роботи РІ КУП НАНУ.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Дотримуючись їх, директор інституту Володимир Леонович Якимчук відвідав Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 – гімназія» та Радивилівський  НВК «Школа №2-ліцей» ім. П. Г. Стрижака, де мав зустріч зі старшокласниками.
        Вже традиційно, після відповідей на всі запитання, які ставились В.Якимчуку випускниками, він подарував найактивнішим буклети, флаєри, календарики з символікою РІ КУП НАНУ.
        За словами директорів гімназії та ліцею Фаєвської Алли Василівни та Качан Тетяни Миколаївни, подібні зустрічі є однією з головних складових створення сприятливих умов для професійного самовизначення учнів.