Зустріч першого заступника міністра юстиції України зі студентами РІ КУП НАНУ

20 Березня, 2019

За сприяння Оксани Анатоліївни Сальчук – начальника Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, 19 березня 2019 року відбулась зустріч першого заступника міністра юстиції України Сукманової Олени Валеріївни зі студентами Рівненського інституту Київського університету права НАН України.
        Поважна гостя проводила розмову в невимушеній , доброзичливій атмосфері, тому студенти активно підключились до обговорення проблем і вся зустріч відбулась у формі діалогу.

dsc_5249.jpg
dsc_5256.jpg

dsc_5268.jpg

п. Сукманова розповіла про процеси змін та трансформації, що зараз проходить державна служба, про те, що ці зміни відбуваються як завдяки реформі, так і завдяки людям з приватного сектору, які масово прийшли працювати у міністерства та відомства після 2014 року і змінюють філософію їхньої  роботи зсередини. «Зараз державна служба стала престижною роботою, яка підкріплена благородною місією – реформувати державу»,- наголосила заступник міністра.

dsc_5272.jpg

dsc_5284.jpg

dsc_5281.jpg

Олена Сукманова, яка представляє міністерство у відносинах із соціальними партнерами, неурядовими організаціями та іншими заінтересованими сторонами в рамках проведення консультацій з громадськістю, розповіла про пілотні проекти міністерства, про вже успішно діючі програми. Зокрема, зупинилася на Програмі відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у скоєнні злочину- «Від мрії до дії», що передбачає заміну тюремного ув’язнення участю в спеціальній роботі з юристами і психологами. Але це тільки в разі злочинів легкої і середньої тяжкості і, коли правопорушники визнають свою провину.
       Також перший заступник міністра юстиції України розповіла про реалізацію проекту «Один день в двох реаліях: вибирай сам». Суть його полягає в тому, що для молоді провели дві екскурсії- спочатку була екскурсія в Слідчий ізолятор, де в одному з корпусів утримуються неповнолітні правопорушники, а потім вирушили до клубу «Open Space», де збираються молоді Ай-Ті-шники, які готові безкоштовно навчати основам програмування, аби уберегти неповнолітніх від згубного впливу та довести, що завжди можна чесно заробити гроші на життя.

dsc_5288.jpg
 dsc_5291.jpg
 dsc_5292.jpg

Насамкінець, Олена Валеріївна дала декілька важливих порад нашим студентам, як своїм майбутнім колегам: бути професіоналом на кожному з етапів кар’єри, вміти чути думку опонента, бути комунікативним, відточувати риторику виступів, бути наполегливим та сміливим.
       Директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук після завершення зустрічі провів для гостей екскурсію нашим навчальним закладом, матеріально-технічна база якого надзвичайно приємно вразила заступника міністра, вона відмітила неабияку турботу адміністрації університету за умови навчання та житлово- побутові умови студентів.
       В.Л.Якимчук  подякував за тісну співпрацю з інститутом Головному територіальному управлінню юстиції в Рівненській області та висловив  сподівання, що подібні зустрічі мотивуватимуть наших випускників на досягнення особистих успіхів заради благополуччя нашої держави.