Зустріч ректора КУП НАН України Ю. Бошицького зі студентами першого курсу відділення “Міжнародне право”

8 Вересня, 2010

07 вересня 2010 року відбулася зустріч ректора проф. Бошицького Ю.Л. зі студентами першого курсу відділення «Міжнародного права» КУП НАН України.
Ректор ближче познайомився з першокурсниками відділення «Міжнародного права».

Ю.Бошицький запросив студентів до співпраці з керівництвом університету, брати участь у всіляких студентських заходах та вести активну життєву позицію як у навчанні так і в інших напрямах студентського життя.

Також Ю.Бошицький привітав студентів, фотографії яких попали в перший вересневий номер газети «Юридичний вісник України» та подарував їм цей номер з побажаннями подальших успіхів у навчанні.

Київський університет права НАН України – це велика родина, яка в цьому році поповнилася майбутніми правниками. І кожна особистість, саме в КУП НАНУ, має можливість себе розкрити та реалізувати.

Ю.Бошицький запросив кожного бажаючого до співпраці з керівництвом університету, брати участь у всіляких студентських заходах та вести активну життєву позицію як у навчанні так і в інших напрямах студентського життя.