Зустріч ректора КУП НАН України Ю. Бошицького зі студентами першого курсу відділення “Правознавство”

8 Вересня, 2010

06 вересня 2010 року вперше відбулася зустріч ректора проф. Бошицького Ю.Л. зі студентами першого курсу КУП НАН України.
Ректор мав нагоду ближче познайомитися з цьогорічними першокурсниками. Ознайомив зі структурними підрозділами університету, розповів про роботу студентського самоврядування та ін. Ректор КУП НАНУ наголосив, що лише плідна співпраця між студентами і викладачам може надати плідний результат у навчанні. А для гарного навчання та всебічного розвитку особистості студентів в університеті створені всі умови.

Київський університет права НАН України – це велика родина, яка в цьому році поповнилася майбутніми правниками. І кожна особистість, саме в КУП НАНУ, має можливість себе розкрити та реалізувати.

Ю.Бошицький запросив кожного бажаючого до співпраці з керівництвом університету, брати участь у всіляких студентських заходах та вести активну життєву позицію як у навчанні так і в інших напрямах студентського життя.

Результатом зустрічі була домовленість між ректором та студентством про плідну співпрацю та проведення зустрічів з представниками студентського самоврядування 2 рази на місяць для обговорення проблем та питань студентського життя в КУП НАН України.