Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з міським головою м.Рівне В.Є. Хомком

28 Жовтня, 2013

Вона відбулася 24 жовтня 2013 року в рамках всебічної співпраці та партнерства. Черговий візит у мерію м.Рівне представницької делегації на чолі із ректором КУП НАНУ професором Ю.Л. Бошицьким у складі Генріка Собчука, директора Наукового центру Польської академії наук у м.Києві та  керуючого справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука засвідчив координацію зусиль з метою перетворення Рівненського інституту в осередок юридичної освіти європейського рівня.

Зустріч у такій площині є далеко не першою. Предметом обговорення  на цей раз стали міжнародні зв’язки, зокрема, українсько-польські взаємини у контексті розвитку публічного адміністрування. Ю.Л. Бошицький та В.Є. Хомко дійшли обопільної згоди про те, що ефективне здійснення державної політики має відбуватися шляхом взаємодії всієї системи адміністративних органів із владними структурами та громадськими інституціями. У цьому плані роль Рівненського інституту Київського університету права є надзвичайно важливою. Творчі ініціативи ректора стали своєрідним каталізатором змін, які стверджують новий, європейський рівень комунікації.

Насамкінець Ю.Л. Бошицький та В.Є. Хомко обмінялися подарунками.