Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького з представниками Рівненської єпархії ПЦУ

15 Березня, 2021

Співпраця Київського університету права НАН України та його структурного підрозділу- Рівненського інституту права з Рівненською єпархією Православної церкви України заснована на спільному щирому бажанні зробити внесок у духовний розвиток та моральне виховання студентської молоді. Саме тому ректор КУП НАНУ Юрій Ладиславович Бошицький під час робочих поїздок до Рівного не пропускає жодної нагоди зустрітися з представниками єпархії для обговорення цих питань.

1615801190389.jpg

1615801190379.jpg

Днями він та директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук в розмові з секретарем єпархіального управління протоієреєм Сергієм Миколайовичем Лучаніним розглянули можливість введення в навчальний план дисципліни «Релігієзнавство», спільну участь у заходах наукового спрямування- конференціях, семінарах тощо, адже освіченість у питаннях релігії – ознака культурної і всебічно розвиненої особистості, і цю можливість інститут зобов’язаний надавати.
    Окремою темою для обговорення стало питання започаткування бесід та диспутів на теми вседозволеності, розпусти, вбивчої шкоди алкоголізму та наркоманії, а, зважаючи на останні повідомлення у ЗМІ щодо суїцидів серед підлітків та молодих людей, ще й про  «групи смерті» в соцмережах та небезпечні «ігри», зокрема «Синій кит», або його інші назви: «Тихий будинок», «Чумацький шлях», «Розбуди мене о 4:20».
   Юрій Ладиславович щиро подякував за довговічну і плідну співпрацю кожному, хто долучається до зміцнення християнської віри в душах студентів, і передав Золоту медаль архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України, підкресливши його особистий внесок у формування достойного випускника нашого вузу.
    Наостанок Сергій Лучанін подарував бібліотеці КУП НАНУ ТА РІ КУП НАНУ книги релігієзнавчого спрямування, а ректор збагатив книгозбірню єпархії енциклопедичним виданням з юриспруденції. Сподіваємось на подальшу співпрацю, пам’ятаючи, що освіта і виховання є єдиним цілим у зростанні, формуванні зрілої молодої всесторонньо розвиненої особистості, і саме в цьому Церква, релігійні організації та педагоги мають залишатися партнерами.