Зустріч студентів Рівненського інституту КУП НАН України з нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу

16 Жовтня, 2020

Відбулася зустріч студентів ІІ та ІІІ курсу Рівненського інституту КУП НАН України з нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу Торкуновою Тетяною Анатоліївною. Під час заходу обговорювалися особливості застосування на практиці основних положень Закону України «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

dsc_9178.jpg

dsc_9182.jpg
dsc_9181.jpg

Тетяна Анатоліївна розповідала про те, чим займаються нотаріуси, які вони посвідчують права і факти, а також які вимоги до осіб, які хочуть стати нотаріусами. Було наголошено, що діяльність нотаріуса повинна бути спрямована на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів, як-то: оформлення довіреностей, договорів, засвідчення шлюбних договорів, копій різних документів та підписів на заявах, банківських картках, статутах тощо. Досвідчений нотаріус акцентувала увагу на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, а отже, на професійних і морально-етичних стандартах нотаріальної діяльності. Було акцентовано увагу на розумінні нотаріусами призначення і відповідального характеру обраної професії, на чому, зокрема, наголошено у тексті Кодексу професійної етики нотаріусів України.
    Відзначимо, що зустріч була організована кафедрою загальнотеоретичних правових дисциплін. Подібні заходи покликані професійному становленню студентської молоді, передачі їй набутого досвіду практичними працівниками, а також формування стійкого розуміння відповідального характеру професії юриста.