Зустріч студентів Рівненського інституту КУП НАНУ з лікарем – судово-медичним експертом

7 Жовтня, 2020

Відбулась зустріч студентів 3 та 4 курсу Рівненського інституту КУП НАН України з судмедекспертом КЗ “Обласне бюро судово-медичної експертизи” Рівненської обласної ради» Кулібабою В.М.

dsc_9046.jpg

dsc_9049.jpg
dsc_9052.jpg

Тема заходу «Процесуальні та організаційні основи судово-медичної експертизи». В’ячеслав Миколайович ознайомив студентів із законодавчою базою роботи експерта, а також особливостями проведення експертизи. Під час зустрічі, було зазначено, що побачити справжню роботу експерта можна при виїзді на місце події: чи-то людина померла на вулиці, чи трапилося страшне ДТП або вбивство. Відео матеріали наглядно продемонстрували студентам як проходить робота експертів Судово-медичні експерти працюють і з потерпілими: вивчають та описують тілесні ушкодження. Це стосується випадів коли необхідно отримати висновок про побої при зверненні в суд.
          У студентів виникло багато запитань, зустріч виявилась корисною та продуктивною.