Зустріч викладачів Рівненського інституту КУП НАНУ з випускниками Дубенських ліцеїв

15 Березня, 2024

На виконання положень меморандуму про співпрацю із Дубенської міською радою 6 березня 2024 р. завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України Віктор Ткачук та старша викладачка кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін  Ганна Дикун із профорієнтаційної метою відвідали Дубенські ліцеї.

Були проведені зустрічі з випускниками Дубенських ліцеїв № 1, № 2, № 3, № 6, № 8. Досить змістовними та насиченими відбулися обговорення проблемних питань в галузі правового регулювання освітнього процесу з директорами ліцеїв: № 1 – Оксаною Дехтярчук, № 2 – Любовʼю Головко, № 3 – Юрієм Гончаруком,  № 6 – Марією Івановою, № 8 – Іриною Андрійчук. Керівники зазначених закладів освіти акцентували увагу на важливості подальшого здобуття освіти випускниками ліцеїв та особливостях вибору майбутньої професії.

Віктор Ткачук у своєму виступі акцентував  увагу присутніх учнів, що розбудова правової держави починається з знань і дотримання законодавства кожним членом суспільства. Юридична освіта надає можливості свідомому і освіченому українцю брати участь у розбудові держави, утвердженні законності в Україні, підвищенні правової культури та формуванні громадянського суспільства. Звернув увагу старшокласників ліцею на особливості сучасних подій в нашій державі та значенні правових знань у підвищенні правової культури та свідомості громадян України, що сприятиме законотворчому процесі в контексті дотримання принципів верховенства права та запропонував випускникам ліцею розглянути можливість навчання у Рівненському інституті КУП НАН України.

Ганна Дикун наголосила щодо важливості професії юриста на сьогоднішньому етапі розвитку нашої державності та особливостях освітнього процесу в Рівненському інституті, а саме на предметному наповненні навчання, особливостях проходження практики, побутових умовах та особливостях культурного відпочинку.

Дирекція Рівненського інституту щиро дякує начальнику управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницькій та заступнику начальника Сергію Кедиcю, директорам ліцеїв Оксані Дехтярчук, Любові Головко, Марії Івановій, Юрію Гончаруку, Ірині Андрійчук за організацію зустрічей та запрошує відвідати інститут з учнями для участі в Олімпіаді з правознавства, яка відбудеться 27 березня 2024 року.