Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Республіці Туніс відбулась у рамках співпраці РІ КУП НАНУ з Торгово-промисловою палатою

17 Лютого, 2022

Сучасний світ характеризується багатогранністю міжнародних зв’язків. Торгово-промислова палата є важливим суб’єктом налагодження таких зв’язків, що вочевидь мають і правовий аспект. Останнє зумовили співпрацю Рівненського інституту КУП НАН України з Торгово-промисловою палатою. Днями у рамках цієї співпраці було проведено зустріч, ключовим спікером якої став Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Туніс Володимир Хоманець. Дипломат представив он-лайн-презентацію «Особливості виходу на ринки Тунісу та країн регіону в умовах сучасних інтеграційних процесів в Африці». До розмови також долучилися представники туніських компаній та їх об’єднань, які вже мають досвід співпраці з Україною.

_viber_2022-02-17_08-04-21-933.jpg
_viber_2022-02-17_08-03-32-592.jpg

_viber_2022-02-17_08-03-53-943.jpg

Під час зустрічі присутні мали можливість дізнатися про особливості виходу на ринки Північної Африки, ознайомитися з особливостями ведення тут бізнесу. Учасники могли обмінятися думками й поставити конкретні запитання щодо роботи з північно-африканським регіоном, зокрема у правовій площині.
   Крім того, під час цієї зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Туніс Володимир Хоманець поділився експертною думкою щодо перспектив, можливостей й перешкод на шляху співпраці як з Тунісом так і іншими сусідніми країнами Африки, а також відповів на питання учасників.

_viber_2022-02-17_08-04-01-468.jpg

_viber_2022-02-17_08-03-55-097.jpg

_viber_2022-02-17_08-03-56-092.jpg

До слова, одним з результатів зустрічі стало підписання Меморандуму про співробітництво між представниками Торгово-промислової палати і відділенням UTICA у Бізерті – важливий двосторонній документ, який надасть імпульсу подальшому розвитку міжрегіонального співробітництва.
   Зауважимо також, що під час зустрічі Мохаммад Фараджаллах, виконавчий директор «Українсько-Арабського Торгового Дому» запросив на відкриту онлайн-платформу туніського бізнесу, на якій можливо знайти партнерів, інформацію для торгівлі з Тунісом та іншими країнами Африки. Розкрив зацікавленість Тунісу в розширенні торгових відносин з Україною.
   Представником Рівненського інституту КУП НАН України у цьому заході виступила завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Олена Матвійчук.
   Дякуємо представникам Рівненської торгово-промислової палати за організацію зустрічі та сподіваємось на плідну співпрацю!