Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Звіт про заходи КУП НАНУ з нагоди Дня фізкультури

17 Вересня, 2010

На відзначення Дня фізкультури і спорту 13 вересня відбулась товариська зустріч з футболу між командами нашого університету і духовної семінарії. Семінаристи власним прикладом підтвердили, що високоосвічені люди не цураються фізичної культури і спорту. Зустріч, яка пройшла в дружній атмосфері, викликала великий інтерес серед студентів університету, наш майданчик був переповненій. Сама зустріч почалася у рівній боротьбі, першими відкрили рахунок наші футболісті, гол забив Дмитро Навроцький, але за декілька хвилин гості змогли зрівняти рахунок. Було видно, що більш майстерніші наші хлопці докажуть свою перевагу у забиті голи, і вони виправдали первісне враження – перший тайм закінчився з рахунком 4:1 на нашу користь.

Другий тайм вже засвідчив повну нашу перевагу, наші хлопці грали розкуто і впевнено, голи забивали на любий смак. Велика підтримка наших вболівальників допомагала нашим гравцям проявляти все свої найкращі якості. Матч же закінчився з рахунком 9:4 на нашу користь. В цілому матч пройшов в атмосфері дружби та взаємоповаги. Після матчу гравці подякували один одного за гру і домовились про наступні товариські зустрічі.

Під час спортивного свята були проведені показові виступи з бадмінтону та бліц турніри.
Для демонстрації краси і динамізму бадмінтону до нашого університету завітала доцент кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету Чайченко Н. Л. зі своїми вихованцями. Після показової гри на відкритому занятті була надана можливість спробувати себе в цьому виді і нашим студентам.

На бруківці біля спортивного майданчику відбувся турнір з настільного тенісу. Сонячна та безвітряна погода дуже посприяла проведенню спортивного свята. Перемогу здобув студент третього курсу Аллахверанов Руслан. Друге посів викладач дистанційного навчання Кушнір Б.С. Третім призером став першокурсник Мозолян Семен.

В змаганнях з гирьового спорту, цих по-справжньому чоловічих змаганнях, брали участь студенти ІІІ, ІV,V курсів.

Переможець визначався в дуже напруженій боротьбі – ним став Малюк О. – підняв над собою гантелю 34 рази, в той час як його суперник – Бандура О. – 33 рази. Третє місце посів студент V посів Олександров Євген, піднявши вагу 16 кілограм 21 раз.